Kontakt

 

Szukasz świec zapachowych na Śląsku? Interesują Cię świece zapachowe Yankee Candel, WoodWick, Kringle lub Country Kandle? A może woski, kominki zapachowe, akcesoria do samochodu lub domu?
Dobrze trafiłeś. Cena naszych świec zapachowych nie jest ich jedynym atutem. To kilkadziesiąt lat tradycji i praca czołowych perfumiarzy. Dziesiątki prób i błędów, żeby uzyskać idealne, wyjątkowo realistyczne zapachy. To oryginalne połączenia aromatów, które w chwilę mogą Cię przenieść do lasu, nad morze albo do ciepłego domu swojej babci. Co więcej, oferowane przez nas produkty są zaprojektowane w ten sposób, że będą wspaniałą dekoracją Twojego pokoju.

Zapraszamy do naszego sklepu online ze świecami. Poza sprzedażą świec online oferujemy także sprzedaż stacjonarną w Czeladzi.
Znajdziesz nas w:

CH M1 Czeladź Butik My Bag ul. Będzińska 80 41-250 Czeladź

. Masz jakiekolwiek pytania?

Zadzwoń albo napisz — z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Tel: 504 051 033
Tel: 575 677 770
Mail: kontakt@swiecoholik.pl

 

 

Znajdujemy się w CH M1 Czeladź Butik My Bag ul. Będzińska 80 41-250 Czeladź

 

 

 

 

Polub nasz profil na Facebooku i DOŁĄCZ DO GRUPY ŚWIECOHOLIKÓW - bądź na bieżąco z naszymi nowościami, promocjami i ofertami!

 

 
Klub Świecoholików
Grupa na Facebooku · 172 członków
Dołącz do grupy
Grupa Świecoholików powstała dla fanów świec zapachowych marek Yankee Candle, Woodwick, Kringle i Country Candle, aby mogli wzajemnie się inspirować, ...