Peach Bellini Country Candle - duża świeca zapachowa

Ten ożywczy koktajl to spieniona mieszanka o silnym brzoskwiniowym tonie.

  • Cena katalogowa: 109,00 zł
  • Rabat: -21,80 zł
  • 87,20 zł / szt.
  • szt.
    Niedostępny
  • Szybkie płatności Blik.

Dostawa gratis od 250 zł. 

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 - 48 godzin, w grudniu 2-4 dni roboczych

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

NUTY ZAPACHOWE:

 Grejpfrut, Cytryna, Nektarynka, Ananas

 Frezja, Jaśmin, Brzoskwinia, Fiołek

Nuty dolne Piżmo, Słodka wanilia

Świece Country Candle (producent Kringle) - duże (652g) i średnie (453g) z dwoma knotami ułatwiają szybkie topienie wosku bez efektu tunelowania, nadając się świetnie do dużych i średnich pomieszczeń, do pomieszczeń małych polecamy świece małe (104g). Bezołowiowe knoty bawełniane zapewniają czyste, długotrwałe wypalanie świecy do 150 godzin.

Sztuka robienia świec została przekazana żarliwie w rodzinie Kittredge. Michael Kittredge, syn założyciela Yankee Candle Company, postanowił w 2009 roku pójść w ślady ojca i założyć własną ekskluzywną linię wysokiej jakości świec - narodziła się marka Kringle Candle. Później wprowadził Country Candle jako drugą linię kolorowych świec z prawdziwymi aromatami. Wszystkie świece Country Candle zostały zaprojektowane przez Kringle Candle w Bernardston w Nowej Anglii i są produkowane w małych ilościach.


Zdjęcie poglądowe. Wzór etykiety jak i odcień produktu na zdjęciu mogą się nieznacznie różnić od wyglądu rzeczywistego, natomiast receptura i zapach zawsze bez zmian.

Czas palenia: 110-150 godzin
Waga netto: 553g
Wysokość: 18 cm
Grupa zapachowa: owocowa
Rodzaj knota: 2 x bawełniany
Kraj produkcji: USA