Yankee Candle Strawberry - duża świeca zapachowa

Dojrzałe i kuszące - soczyste truskawki dotknięte słodkim pocałunkiem wanilii.

 

  • Cena katalogowa: 109,00 zł
  • Rabat: -21,80 zł
  • 87,20 zł / szt.
  • szt.
    Niedostępny
  • Szybkie płatności Blik.

Dostawa gratis od 250 zł. 

Zamówienia złożone do godziny 12.00 od poniedziałku do piątku realizujemy w tym samym dniu.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Świeca Strawberry Fraise Yankee Candle to jeden z zapachów jubileuszowych przygotowanych z okazji 50-lecia Yankee Candle

W 2019 roku Yankee Candle® będzie świętować 50-lecie marki. Od 1969 roku Yankee Candle® dzieli się swoją pasją do zapachu ze światem; opracowywanie nowatorskich, prawdziwych kompozycji zapachowych pomaga delektować się wyjątkowymi chwilami, łącząc się z bliskimi. Aby upamiętnić tak znaczącą okazję, Yankee Candle® wznowi wybór najpopularniejszych zapachów i powracających klasyków z ostatnich 50 lat. Każda ręcznie dobierana świeca powoduje nostalgię i wspomnienia z przeszłości, dając konsumentom szansę powrotu do prawdziwych klasyków z ostatnich pięciu dekad doświadczeń w dziedzinie zapachów od Yankee Candle.

Świeca w dużym słoiku to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów Yankee Candle. Naturalny wosk, w pełni bawełniany knot oraz nasycone składniki zapachowe składają się na najwyższą jakość i pozwalają cieszyć się intensywnym zapachem świecy aż do 150 godzin. 

Nuta Zapachowa: brzoskwinia, cukier, cytrusy, piżmo, truskawka, wanilia
Kolor świecy: czerwony
Czas palenia: 110-150 godzin
Waga netto: 623 g
Wysokość: 17 cm
Grupa zapachowa: owoce

Zdjęcie poglądowe. Wzór etykiety jak i odcień produktu na zdjęciu mogą się nieznacznie różnić od wyglądu rzeczywistego, natomiast receptura i zapach zawsze bez zmian.